Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pussycat Dolls - Praha

Pěveckotaneční skupina Pussycat Dolls vystoupí poprvé v České republice, v Praze. Své taneční a pěvecké schopnosti předvedou 21. února 2009 v Tesla Aréně Praha. Praha se tak může těšit na další velkolepou show se skvěle propracovanou audiovizuální scénou.

Hudebně-taneční seskupení združené okolo 30tileté zpěvačky Nicole Scherzinger vystoupí v rámci světového turné, na kterém představí svoje největší i hity i aktuální skladby z nového alba Doll Domination(2008).

Na výsledné podobě této nahrávky obsahující i skladbu When I Grow Up se podíleli producentské hvězdy jako Timbaland, Sean Garrett nebo R. Kelly. Navíc každá členka má na bonusové části albu svoji vlastní sólovou skladbu.

Pussycat Dolls se již nechaly slyšet, že fanoušci uvidí, to co ještě neviděli. Původně taneční skupina rozproudí dav fanoušků natolik, že v Tesla Aréně Praha bude jistě horko. Koncertní šňůra začíná v lednu ve Skotsku. Vstupenky na jejich pražský koncert jsou v prodeji Ticketpro a Ticketportál od 790 Kč.

Nyní si můžete poslechnout v rádiích již třetí singl skupiny Pussycat Dolls z alba Doll Domination s názvem Bottle Pop (video zde). Pussycat Dolls ho nazpívali s raperem Snoop Doggem. S prvními dvěma singly When I Grow a I Hate This Part tyto americké krásky dodnes bodují v amerických a britských hitparádách. O úspěchu jejich nového cd Doll Domination se přesvědčíme 22.února i v Čechách.

Kapela: Pussycat Dolls - v Praze

Datum: 22.2.09

Místo konání: Tesla Aréna Praha

Čas: 20:00

Základní informace o Pussycat Dolls (brzy v Praze)

Pussycat Dolls je americká dívčí skupina. Byla založena choreografkou Robin Antin. Kapelu tvoří Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Jessica Sutta, Melody Thornton a Kimberly Wyatt.

Vznikla roku 1995 jako čistě taneční skupina, ale od roku 2003 působí v uvedené sestavě i jako pěvecká skupina. V uvedených letech se tam vystřídalo mnoho členek, mezi jinými Carmen Electra, Cyia Batten, Nadine Ellis, Staci Flood, Kasey Campbell, Rachel Sterling, Kaya Jones, nebo nedávno vítězka souťeže “The Search For The Next Pussycat Doll” Asia Nitollano. Jejich nejvetší hity jsou Don´t Cha , Stickwitu (zkratka Stick with You), nebo Beep. Další jejich skvělými písničkami jsou třeba Wait A Minute kterou zpívají s Timbalandem nebo třeba Buttons (tuto písničku zpívají se Snoop Doggem, v textu říká jejich jména). Z nové desky je to hit When I Grow Up. Na každý koncert si každá navrhne oblečení, to se pak doplní znakem jejich skupiny a jménem jich samotných.

Pussycat Dolls - alba, který v Praze pravděpodobně zahrají

2005 The Pussycat Dolls : prodáno 7 milionů

2008 Doll Domination

Pussycat dolls